Kacwin Domki całoroczne w Pieninach!

noclegi w Pieninach
  » » » HARNAŚ - POKOJE & DOMKI

Pieniny noclegi

 
 Dodaj pokoje
wpis od 30pln z VAT
 
 Polecane
Bukowina noclegi
Pokój z widokiem basenem
 
 Napisz do nas!
biuro@takpolecam.info
 
 
 
 

Polecane Domki całoroczne w Pieninach

 
HARNAŚ - POKOJE & DOMKI
ul.Św. Anny 40
34-441 Kacwin
tel. +48(18) 262- 72- 04. 508 167 138
e-mail: zazelan@poczta.onet.pl
http:// www.zazelan.pl 
 
Zamawiając nocleg powołaj się na serwis SPANKO.INFO
Opis
 

Zapraszamy na wypoczynek cały rok .

Kacwin jest wioską położoną na malowniczych terenach Spisza tuż przy granicy ze Słowacją, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla turystów z Polski i nie tylko.
W odległości ok. 5 km od Kacwina - w Niedzicy - znajduje się przejście graniczne ze Słowacją, przez które można dojechać (w niecałą godzinę) do Vrbova, gdzie znajduje się kompleks tanich basenów na bazie źródeł siarkowej wody termalnej.
    Zimą po polskiej stronie granicy - tuż przy przejściu - funkcjonują wyciągi narciarskie. O tej porze roku istnieje również możliwość zorganizowania kuligu kończącego się ogniskiem!
     W podobnej odległości (5 km) jest również bardzo dobrze zachowany zamek w Niedzicy, a także zapora wodna na Dunajcu. Nad zalewem powstałym po wybudowaniu tamy jest bardzo dobrze rozwinięta baza turystyczna. Można popływać kajakiem, rowerkiem wodnym, a także odbyć rejs na Białej Damie - statku, który pływa po wodach zalewu. Po drugiej stronie zbiornika wodnego znajdują się wspaniałe ruiny zamku w Czorsztynie.
    Do pobliskich Sromowiec można udać się na spływ Przełomem Dunajca, co dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Bliźniak letniskowy - domek podzielony jest na dwie części. Każda część ma osobne wejście i w jej obrębie znajdują się: pokój dwuosobowy, sypialnia z czterema miejscami do spania, łazienka z prysznicem (ciepła woda) i WC, kuchnia z ciepłą wodą i kuchenką gazową. Obok domku parking bezpłatny, boisko do siatkówki, huśtawki oraz altanka z miejscem na Watrę Góralską (ognisko) z pieczeniem barana i kiełbasek. Około 100 m od domku znajduje się zespół dwóch małych wodospadów tworzących niepowtarzalny, bardzo spokojny klimat.

Domki - Jest to domek 3 segmentowy, każdy segment posiada osobne wejście. W Każdym domku znajdują się 2 pokoje + łazienka.


Altanka - zgodnie z sugestiami odwiedzających nas osób postanowiliśmy altankę wyszczególnić na stronie internetowej, z uwagi na to, że staje się coraz większą atrakcją. Można tutaj bowiem zorganizować imprezę aż na 60 osób. Może to być zwykły grill, pieczenie kiełbasek, ale również i bardziej wyrafinowane przysmaki - można upiec barana czy prosiaka. Zorganizowane grupy szczególnie chętnie korzystają z dwóch ostatnich możliwości. Nie brak też takich inicjatyw u indywidualnych wczasowiczów, którym zwykle zorganizowanie się w takim celu nie zajmuje wiele czasu.

Ponadto skorzystać można z atrakcji takich jak wynajęcie kapeli góralskiej, czy zorganizowanie kuligu. W pobliżu znajdują się dwa wyciągi narciarskie - jeden w Niedzicy (zespół wyciągów - najdłuższy 400m, wiele tras), a drugi w Kacwinie (długość 300m). Zapewniamy też: tenis stołowy, piłkarzyki stołowe, boisko do gry w siatkówkę, piaskownicę dla dzieci, huśtawki dla dzieci oraz boisko do piłki nożnej (odległość 50m).

Obiekt posiada kartę kwalifikacyjną!


 

Cennik
 
ceny do uzgodnienia
 
Galeria
 
Kacwin HARNAŚ - POKOJE & DOMKIKacwin HARNAŚ - POKOJE & DOMKIKacwin HARNAŚ - POKOJE & DOMKIKacwin HARNAŚ - POKOJE & DOMKIKacwin HARNAŚ - POKOJE & DOMKIKacwin HARNAŚ - POKOJE & DOMKIKacwin HARNAŚ - POKOJE & DOMKI
 
Kacwin inne polecane noclegi
 
created by VIANEA :: Domki Bukowina :: Pieniny noclegi pokoje polecane noclegi